Rock Sand,
Koh Chang Thailand
  

Odwiedziłeś Rock Sand? 
To możesz powiedzieć, że byłeś na Koh Chang, Thailand  

 Pamiętasz szum morza?
Pamiętasz ten smak, zapach, to uczucie?  

Rock Sand Resort jest położony bezpośrednio na plaży, przyklejony do skały tuż nad wodą, zatem będzięsz mógł się rozkoszować wszystkimi zaletami morza: szumem fal, zapachem i morską bryzą i niezapomnianymi zachodami słońca. Rock Sand znajduje się w spokojnym i cichym otoczeniu ok 500 metrów od ruchliwej i komercyjnej części plaży White Sand Beach, Koh Chang. 

Malowniczy hotel składa się z głównego budynku z szeroką plażą z obu stron tarasu. Za budynkiem znajdują się bungalowy, lodge i pokoje o różnym standardzie, od ekonomicznych po luksusowe. 

Na tarasie znajduje się restauracja i recepcja. Na całym terenie jest dostępne darmowe wifi. 

Jesteśmy wyznawcami tradycji „gość w dom, bóg w dom” i nasza obsługa dokłada wszelkich starań, abyś czuł się tutaj jak u siebie w domu. Dzięki temu, że hotel jest nieduży, a właściciele są bardzo przyjacielscy, atmosfera u nas panująca jest zupełnie inna niż w dużych hotelach i kurortach typu Mercure czy KC Grande. Szybko zauważysz różnicę. Pokoje są bardzo czyste i zadbane. Naszym celem jest aby każdy gość czuł się komfortowo i pobyt u nas stał się niezapomnianym przeźyciem. 

Prawie każdy chce zostać u nas dłużej niż planował.